Názory klientov

Názory klientov

 Stretnutie s Karolínkou ako poradkyňou feng shui (FS) bolo dôležitým krokom na mojej ceste dosiahnutia harmónie. Snáď práve táto túžba mi ju dopriala spoznať, a spolu s jej znalosťami nielen v oblasti FS túto moju cestu výrazne urýchlila.

Teraz sa cítim čoraz častejšie šťastná, nezávislá, slobodná.  

Všetkým, ktorí sa ocitli v kritických životných situáciách, ale aj tým, ktorí by im chceli predísť, vrele odporúčam jej služby z oblasti poradenstva FS, ktoré aplikuje na naše európske podmienky triezvo, s citom a nenásilným spôsobom a zároveň ho dopĺňa ďalšími technikami smerujúcimi k ucelenému získaniu harmónie.

Keď som sa pýtala raz v minulosti, bolo to z obdobia mojich prvých poznatkov o FS, dokedy tak asi bude potrebné riadiť sa pravidlami FS v mojom živote, aby som dosiahla svoj cieľ, mi bolo povedané, že to už sama spoznám. Ak by sa tak ak stalo, čo je vzhľadom na prínosnosť FS veľmi málo pravdepodobné, určite sa o rady Karolínky budem uchádzať naďalej, nakoľko jej nadanie pomáhať je nekonečné, ktoré ju neustále posúva hľadať ďalšie a ďalšie možnosti.

MUDr. Monika Szárazová, Ambulancia pneumológie a ftizeológie, Štúrovo

 


Keď sme sa obrátili na Karolyn s prosbou o celkové zharmonizovanie cestou feng shui, naše životy akoby stáli, akoby nimi neprúdila energia. Niet divu, veď náš byt bol ako neorganizovaný antikvariát. Najprv sme chceli podniknúť len minimálne úpravy v domácnosti a hlavne sa zbaviť zbytočností, no nakoniec sme sa pustili do prerábky, ktorá nás zamestnala na celé leto. Riadili sme sa radami a návodmi od Karolyn, a hoci bolo rozkreslenie bytu vyčerpávajúce, vždy sa vyskytli otázky, nejasnosti alebo menšie problémy, na ktoré  nám vždy s ochotou, nápaditosťou a trpezlivosťou pomohla nájsť riešenie. Stretnutie s Karolyn nám prinieslo do života nielen tak nápomocného, priateľského, tvorivého a pozitívneho človeka , akým ona je, a zrekonštruovanie bytu, ktoré sme tak dlho odkladali, ale aj rozhýbanie energie v našich životoch, prílev nových príležitostí a šancí.

Inés a Eva Horváthová, Levice 

 


Karolinka, ďakujem za úžasné energie, ktoré ste sem ku mne priniesla. Za vašu trpezlivosť, ochotu a vždy dobrú náladu. Mám pocit, že konečne nachádzam svoj pokoj, svoje miesto. Ešte raz ďakujem a želám veľa pozitívnych dní. Alena B.

 


 

Mala som to šťastie spoznať Karlu, ktorá ma s princípmi feng-shui oboznámila. Od roku 2008 som si postupne podľa Karliných návrhov prerobila byt. A celkom prirodzene cítim pozitívny vplyv týchto zmien vo svojom živote. Dokonca aj moja rodina, ktorá nie vždy zdielala nadšenie pre toto učenie, sa časom presvedčila o jeho pozitívnych vplyvoch. Presvedčili sme sa o účinkoch tiež na deťoch, ktoré sú špecifická kategória, pri ktorých nie je predpoklad, že môžu byť ovplyvnené na psychickej úrovni, resp., že si pozitívne zmeny budú len nahovárať.  Karle ďakujem, a dúfam, že aj naďalej sa na ňu budem môcť so svojimi otázkami obracať a ona ma s trpezlivosťou a s pohodou jej vlastnou, usmerní. Karina

 


 

Dekuji moc za listinu. Moc se me vase prace libi. S pozdravem Marketa P., ČR Praha

 


 

Káji,jedním slovem PERFFEKTNÍ.

 Úplně mi jede mráz po zídech kolik pravdy tam o dětech je. Určitě budu ráda,když spolu ještě Tomika probereme.

Naprosto úžasné !!!!

 Díky moc.Bude nám to viset v dětských pokojích:-)

 Monika,  Břeclav ČR

 


 

Karolínka,

ešte raz sa Ti chcem poďakovať za veľmi príjemný, poučný, super, proste úžasný víkend.

Keby mi nič iné neostalo z týchto dvoch dní, okrem tohto super pocitu, tak sa aj tak teším.

Pekný týždeň

Andrea

 


 

 Ahoj Karla,
mám potrebu Ti ešte raz vrele poďakovať za celý kurz FS, za všetko, čo si nás naučila a čo si nám darovala. Neviem, čím som si takýto "dar z nebies" vyslúžila, ale prijímam ho s veľkou pokorou a úctou. Zmenila si smerovanie nášho /ja+rodina/ ďalšieho života a obohatila si ho o výrazne pozitívny rozmer. A ten posledný kurz... Nemala som ani šajnu, že takéto informácie o vlastnom živote sa vôbec dajú niekde získať. Mimoriadne si to vážim a má to pre mňa veľký význam a prínos. Ďakujem!!!! Lýdia

Zdieľanie