Ročné energie

Divoké hviezdy v roku 2020

 

Divoké hviezdy, predstavujú nepriaznivé energie, ktoré sa každý rok usídlia v inej svetovej strane.  Počas roku sa nachádzajú v každej budove v rovnakom sektore. Ak sú aktivované, môžu spôsobiť vážne problémy obyvateľom. V týchto sektoroch sa odporúča udržiavať ticho. Vyhnite  rekonštrukciám, vŕtaniu, púšťaniu hlasnej hudby, búchaniu dvermi ale aj prácam v exteriéry, ktoré narúšajú terén.

 Ak potrebujete rekonštruovať alebo vyriešiť akútnu situáciu, nemali by ste aspoň s touto činnosťou začínať v nepriaznivom sektore.

 

 

„Tri nešťastia“ sa v roku 2020 nachádzajú na juhu

 Ak sú aktivované rušnou činnosťou, prinášajú tri druhy nešťastia – hádky, choroby a finančné straty. Pokiaľ v tejto oblasti potrebujete stavať, renovovať, či vykonávať veľké zásahy – treba tieto „tri nešťastia“ vyliečiť kovom ( 6 rúrková kovová zvonkohra, 6 mincí). K týmto energiám by ste nemali sedieť chrbtom, môžete k nim sedieť tvárou, ak je to váš pozitívny smer.

 

„Sui Po“– sa nachádza priamo oproti Tai sui a sídli na juhu ( J3) Platia pre neho rovnaké pravidlá ako pri troch nešťastiach. Tento rok vlastne úraduje spolu s nimi. Ak je aktivovaný, prináša hlavne zdravotné problémy. Preto zdôrazňujem – v prípade renovácií a stavebných prácach – ošetrite juh kovom s počtom 6 kusov.

 

„Tai sui“– Grand Duke Jupiter - sídli tento rok 2020 na severe(S2 )

Tiež by sme ho nemali vyrušovať. V tomto roku tu nerenovujte ani nebúchajte, ak tu máte dvere, zabezpečte aby sa zatvárali ticho. Ak máte v tomto smere záhradu alebo príjazdovú cestu, vyhnite sa v tomto sektore akémukoľvek narušeniu terénu, výkopovým a stavebným prácam. Narušenie jeho pokoja môže priniesť katastrofu, choroby, súdy a stratu majetku. Nikdy neseďte k nemu tvárou, je oveľa priaznivejšie mať ho za chrbtom, kde môže pôsobiť ako ochranca. 

Žltá pätica sídli na východe. Najsilnejší dopad bude mať na tých, ktorí tu majú dôležitú miestnosť. Ošetrenia na tento rok, nájdete pri lietajúcich hviezdach.

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Zdieľanie