Ročné energie

Divoké hviezdy v roku 2019

 

Divoké hviezdy, predstavujú nepriaznivé energie, ktoré sa každý rok usídlia v inej svetovej strane.  Počas roku sa nachádzajú v každej budove v rovnakom sektore. Ak sú aktivované, môžu spôsobiť vážne problémy obyvateľom. V týchto sektoroch sa odporúča udržiavať ticho. Vyhnite  rekonštrukciám, vŕtaniu, púšťaniu hlasnej hudby, búchaniu dvermi ale aj prácam v exteriéry, ktoré narúšajú terén.

 Ak potrebujete rekonštruovať alebo vyriešiť akútnu situáciu, nemali by ste aspoň s touto činnosťou začínať v nepriaznivom sektore.

 

 

„Tri nešťastia“ sa v roku 2019 nachádzajú na západe (Z1,Z2,Z3)

 Ak sú aktivované rušnou činnosťou, prinášajú tri druhy nešťastia – hádky, choroby a finančné straty. K týmto energiám by ste nemali sedieť chrbtom, môžete k nim sedieť tvárou, ak je to váš pozitívny smer.

 

„Sui Po“– sa nachádza priamo oproti Tai sui a sídli na juhovýchode ( JV3) Platia pre neho rovnaké pravidlá ako pri troch nešťastiach. Ak je aktivovaný, prináša hlavne zdravotné problémy.

 

„Tai sui“– Grand Duke Jupiter - sídli tento rok 2019 na severozápade (SZ3 )

Tiež by sme ho nemali vyrušovať. V tomto roku tu nerenovujte ani nebúchajte, ak tu máte dvere, zabezpečte aby sa zatvárali ticho. Ak máte v tomto smere záhradu alebo príjazdovú cestu, vyhnite sa v tomto sektore akémukoľvek narušeniu terénu, výkopovým a stavebným prácam. Narušenie jeho pokoja môže priniesť katastrofu, choroby, súdy a stratu majetku. Nikdy neseďte k nemu tvárou, je oveľa priaznivejšie mať ho za chrbtom, kde môže pôsobiť ako ochranca. Tento rok ovplyvňuje osud ľudí narodených v roku prasaťa, hada, opice a tigra. Tí by mali na ochranu nosiť červenú farbu.

 

Žltá pätica sídli na juhozápade. Najsilnejší dopad bude mať na tých, ktorí t majú dôležitú miestnosť. Ošetrenia na tento rok, nájdete pri lietajúcich hviezdach.

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Zdieľanie

www.000webhost.com