O mne

Vyrastala som v ezotericky orientovanej rodine, ktorá sa vždy snažila chápať aj iné rozmery života. Pamätám si, že keď som bola malá, padlo mi zaťažko počúvať slová mojej babky „.........tu si musíš masírovať tento bod, keď chceš narásť. A tento, keď nechceš aby ťa bolela hlava.......“ Kto by si bol vtedy pomyslel, že o pár rokov neskôr, budem rozdávať podobné rady nielen svojim deťom ale každému, kto ich potrebuje a ocení....

Úskalia v mojom živote ma naučili, že všetko so všetkým súvisí a ovplyvnili smer môjho osobného rozvoja. Som vďačná za každé trápenie alebo prekážku, ktoré som musela prekonať. Bez týchto osobných skúseností by som pravdepodobne nevedela pomáhať a naplniť moju cestu životom, ktorej smer som dlho nepoznala.  Pochopila  som to, až keď ma sami začali vyhľadávať ľudia s prosbou o pomoc, radu či len názor a odchádzali s úľavou a možno aj odpoveďami na svoje otázky.  A tak pomáham s láskou a radosťou, prostredníctvom Feng shui, vlastných skúseností a získaných vedomostí.

 

Feng shui a ja

Feng shui má pre mňa zvláštne čaro, ktoré rokmi stále silnie. Spája  medicínu, filozofiu, logiku, zodpovednosť, vkus a krásu. Našla som v ňom všetko to, čo mi je blízke.  Dodnes ma prekvapuje možnosťami, ktoré ponúka.

Moja cesta sa s Feng shui spojila pred 15 rokmi. Z toho 12 rokov vykonávam poradenskú a konzultačnú činnosť pri úprave súkromných aj pracovných priestorov, kúpe nehnuteľnosti a projektoch rodinných domov. Príležitostne vediem kurzy.  Analýzou dátumu narodenia pomáham pri osobnom rozvoji, partnerských problémoch, výchove detí a riešení problémov.

 

Moja vízia

Rada by som ľuďom ukázala čaro Feng shui v jeho skutočnej podstate. Spojila ho s ďalšími technikami a terapiami, ktoré dokážu pomôcť tam, kde len samotné Feng shui nestačí.

 

Vedomosti

Absolvovala som kurzy profesionálneho Feng Shui  podľa učenia majstra Yap Cheng Haia, zážitkové semináre a kurzy regresnej terapie podľa  B. Jameisona a Dr.J.E. Sigela, psychografie, sylvovu metódu, školu dizajnu, geomantiu, nedávno som ukončila 3 stupeň Emotional Freedom Technigues Garyho Craiga. Študovala som náuku o polodrahokamoch, colour a art terapiu, numerológiu, a čínsku astrológiu.

Svoje obzory si naďalej rozširujem štúdiom I´ťingu , tajomstvom broskyňového kvetu, reči tela a Feng Shui.

Nadšenie vo mne stále tlie a ja viem, že ešte veľmi dlho zotrvá. Štúdium Feng shui totiž netrvá mesiac, rok, či dva, je to oveľa zložitejšie a oveľa komplexnejšie. Dá sa povedať, že trvá celý život. Aj po toľkých rokoch ešte stále nachádzam to čo neviem, A tak je to správne, tak to má byť. Najskôr musíme dozrieť a pochopiť jedno, aby sme neskôr mohli pochopiť druhé. Rovnako ako dieťa, ktoré musí najskôr dozrieť, aby mohlo byť rodičom.

 

Tvorivosť

V neposlednom rade no tiež rovnako dôležitá je pre mňa tvorivá činnosť. Tu by som sa neodvolávala na štúdium aj keď mám za sebou ZUŠ a odevnú priemyslovku v Trenčíne. Toto je túžba, záľuba a láska k tvorbe, k procesu, v ktorom vám spod rúk vychádzajú originálne kúsky. Som človek, ktorý v živote potrebuje zmenu, novú energiu, či inšpiráciu – preto je moja tvorba naozaj rozmanitá. No z môjho pohľadu je to lepšie ako by som každú chvíľu reorganizovala byt, maľovala izby či presúvala nábytok :-)

Niektoré moje obrazy a diela, čo súvisia s interiérom nájdete v galérii, viac objavíte na stránke http://karoli.sk/ alebo facebook: https://www.facebook.com/KarolinaKaroli.sk/

 

V prípade  otázok ma kontaktujte, mailom alebo telefonicky.... a ak náhodou neodpoviem (lebo aj to sa môže stať, aj keď sa snažím aby to tak nebolo), kontaktujte ma znova :-)

Zdieľanie